Şirket Profilimiz

Şirket Profilimiz

 

SÜRÜCÜ TEKSTİL MAKİNA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Türkiye’de Dikiş Makineleri Aperelerinin ilk imalatçısı olan, SÜRÜCÜ APERE, 1974 yılında Selami Sürücü tarafında kuruldu. İlk önceleri Cağaloğlu’nda küçük bir atölyede imalata başlayan firma, bugün 20 personeli, Unkapanı’ndaki merkez ofisi ve Ümraniye’deki fabrika ve showroom’unda 1400 m2’yi aşkın alanda tekstil sanayine hizmet vermektedir.

Bir aile şirketi olan Sürücü; pantolon, eşofman, tişört, gömlek, yatak örtüleri ve yorganlar, havlu-bornoz, cüzdan, çanta, kemer vb. tekstil ürünlerinin imalatı için dikiş makinaları apereleri üretmektedir. Bunların aynı zamanda bağlantı parçalarını da temin etmektedir.

Aperelerimizin ana kısımları BA 304 türü paslanmaz sactan imal edilmekte olup, kesim işlemi laser ile yapılmaktadır. Böylece çapak ve pürüzlerden uzak kenarlar elde edilmektedir. Bağlantı kısımları HRP türü metalden olup kalaylama ile bir araya getirilmektedir. Eğer ekstra bir mukavemet gerekli ise kalay yerine gümüş kullanılmaktadır.

Şirket politikamız, müşterilerimize dünya çapında yüksek kaliteli ürünler, yenilikler sunmaktır. Sürücü apereleri en yüksek verimliliği sağlayacak standartlarda ve kalitede üretilmektedir. Müşteri ihtiyaçları tarafımızdan analiz edildikten sonra maksimum verim için aperelerimiz fabrikamızda bulunan gerçek dikiş makinalarında test edilebilmektedir. Böylece pratikte meydana gelebilecek aksaklıklar minimuma indirilmiş olmaktadır.

Bizlerin başarıya ulaşmak için izlediği stratejilerinde müşterilerimiz önemli bir rol oynamaktadır ve de öyle olmaya devem edeceklerdir. Sürücü % 100 müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiştir. Buna ulaşmak için; ileri teknoloji ürünü makinalar, alanlarında uzman personel ve süregelen ar-ge çalışmalarını esas tutmuştur. Müşterilerin ihtiyaçlarına özel siparişleri, yeni giyim modellerinin apereleri uzman kadromuz tarafından kısa sürede, başarıyla üretilebilmektedir. Firmamızın sektörde haklı bir yer edinmesinin arkasındaki en önemli noktalardan birtanesi, müşterileri taleplerini dikkatle ele alması ve kısa zamanda bu ihtiyaçlara yüksek kaliteli ürünler ile cevap vermesidir. Müşterilerimiz ile düzenli ve sağlıklı bir iletişimi en üst düzeyde tutmak tüm firma düzeyinde hedef tutulmaktadır. İşbirliğine izin veren bir ortam içerisinde takım çalışması ile her zaman en iyiye ulaşmanın gayreti içinde olan Sürücü, tecrübeli ve alanlarında usta ekibi ile sektörde üst seviyede bir çizgi izlemektedir. Sürücü, motivasyonu yüksek ve işlerine odaklanmış çalışanların bir arada yüksek verim ile, kaliteli ürünler vereceğinin bilincindedir.

Sürücü Apere tekstil endüstrisinin ihtiyaçlarını derinlemesine analiz ederek, bu talepleri kaliteli ürünler ile karşılamış ve uzun vadeli bir başarı elde etmiştir.

Bugüne kadar tekstil sanayide birçok önde gelen firmanın ihtiyacını karşılayan Sürücü’nün, aynı zamanda İtalya, Fransa, Polonya, Norveç, Ukrayna, İsveç, Litvanya, Letonya, Romanya, Hindistan, Mısır gibi ülkelere ihracatı vardır ve yurtdışı pazarındaki yeri de kaydedeğer bir biçimde büyümektedir.

KOSGEB üyesi olan şirketimiz; yılların tecrübe ve birikimiyle her geçen gün yükselen bir trend izleyerek, alanında lider konumda olmanın haklı gururunu yaşıyor. Güvenilir bir firma ile çalışmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.